JAK POMÁHÁME

Aktuality /news 
 

Dvě zapálené vědkyně ZVĚDKYNĚ, které rádi diskutují o zajímavých vědecko-technologický tématech s odborníky věnovali svůj poslední podcast našemu nadačnímu fondu. Najděte si v předvánočním shonu chvilku na poslech rozhovoru se Zdeňkem, odpovídal na spousty zvědavých otázek na naší práci Děkujeme!

Po dvou měsících jsme se první týden vrátili na kliniku. A pořádně jsme se zapotili! Za pouhé 2 měsíce od naší poslední návštěvy nám do programu přibylo 40 nových nemocných se srpkovitou anémií a nově máme dalších 10 dětí se zahájenou léčbou hydroxyureou. U všech nových nemocných jsme provedli vyšetření průtoku krve mozkovými tepnami. Podobně také...

Jsou dárky které udělají radost a ještě pomůžou jiným. 50% z ceny dárku od SSUUBO pokryje výrobní náklady a druhých 50% jde na přímou pomoc a léčbu pacientů v našem programu.

První z podzimní série přednášek o našem projektu v Novém Boru je za námi. Mnohokrát děkujeme za podporu a za zájem o naši práci.

V listopadu nás čeká série přednášek o našem projektu. Přijďte nás podpořit a vezměte s sebou vaše známé. Dozvíte se vše o srpkovité anémii, o naší práci a našich plánech. Pokud máte nápady jak nás podpořit, je to ideální okamžik se s námi setkat. Těšíme se.

V květnu roku 2021 jsme získali grant na nový ultrazvukový přístroj od společnosti Novartis Česko. Hlavním účelem pořízení ultrazvukového přístroje je provádění pravidelného vyšetřování průtoku krve mozkovými cévami u dětí se srpkovitou anémií.

Díky Vaší podpoře jsme mohli při našem současném pobytu zařadit do našeho programu další nemocné. A tak naší pacienti mají již pořadové číslo 100 a více! Děkujeme za podporu a intenzivně pracujeme dál!A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí / support our efforts