Aktuality

Pracovní rok 2023 pro SSUUBO začal hned první lednový den. Celý projektový tým se přesunul na tři týdny do Buikwe v Ugandě. Počet pacientů v naší péči brzy dosáhne čísla 400. Takto vysoký počet s sebou přináší i nové výzvy. Posilujeme proto místní ugandský tým a dále zvyšujeme kvalitu péče.

Stihli to !!Děkujeme firmě DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. za štědrý dar a to transport palety ugandských výrobků do Česka ! Přes víkend jsme doplňovali náš charitativní obchod a zítra můžeme expedovat k vám.

Vánoce se blíží a my máme dárky ! Nejsme však klasickým eshopem. Nákupem v našem obchodě přispíváte nadačnímu fondu a od nás pak peníze putují k adresátům v Ugandě.

Na počátku října 2022, se městys Křtiny v Moravském krasu, stal další zastávkou na letošní #SSUUBOTOUR. Děkujeme všem zájemcům o náš projekt, že se jim podařilo zaplnit sál Spolkového domu. Na konci října bude následovat poslední letošní přednáška a to v jihočeském Vimperku. Už teď se těšíme :)

Před několika dny jsme se vrátili z našeho druhého letošního pobytu v Ugandě.
A co se podařilo během bezmála 4 týdnů?

Jestli se něco hodně vyvedlo, tak naše poslední přednáška 14.9. v ROCK CAFÉ PRAHA a to ne kvůli nám, ale kvůli vám všem co jste přišli, a se zájmem s námi strávili večer zakončený křtem našeho SSUUBO kalendáře!

Dnešní návštěva pana Charlese Kyagi, ugandského národního koordinátora pro srpkovitou anémii na Ministerstvu zdravotnictví Ugandy. Jsme pyšní, že se nám jej podařilo "šokovat" rozsahem a kvalitou poskytované péče našim pacientům. Náš program okamžitě hodnotil jako nejlepší v Ugandě, absolutně nad úrovní největších lékařských center v Ugandě....

Rok 2021 byl pro náš nadační fond SSUUBO a naši práci zlomový. Přečtěte si co vše se nám díky Vaší podpoře podařilo. Připravili jsme pro Vás "Výroční zprávu za rok 2021". Stáhněte si ji.

Podpořte nás