Aktuality

Zakoupili jsme nový přístroj a díky němu rozšířili možnosti laboratoře na Klinice Jana Pavla II. v Buikwe, kde s projektem působíme.

V letošním roce jsme se ve dnech 6.7. až 9.7. poprvé účastnili multižánrového festivalu Boskovice 2023. Na SSUUBO stánku naši dobrovolníci Viktorie a Filip nejen podávali informace o činnosti nadačního fondu, ale i prodávali pacientské výrobky a vařili ugandskou kávu. Děkujeme všem, kteří se u nás zastavili.

Dnes jsme na našich stránkách zveřejnili konečnou výroční zprávu za rok 2022. Budeme rádi, když si ji přečtete, děkujeme!

Ráda se nechává překvapovat. "Jednou z mých typických vlastností je zvědavost, kam se věci neočekávaně rozběhnou," říká o sobě. Tato vlastnost ji nepochybně přivedla do Afriky. Jakým jazykem se v Ugandě dorozumívá s pacienty? Jak vnímají v Africe čas? Je dnes v Evropě velký tlak na děti? Je pro duši lepší vypustit emoce?

Pracovní rok 2023 pro SSUUBO začal hned první lednový den. Celý projektový tým se přesunul na tři týdny do Buikwe v Ugandě. Počet pacientů v naší péči brzy dosáhne čísla 400. Takto vysoký počet s sebou přináší i nové výzvy. Posilujeme proto místní ugandský tým a dále zvyšujeme kvalitu péče.

Stihli to !!Děkujeme firmě DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. za štědrý dar a to transport palety ugandských výrobků do Česka ! Přes víkend jsme doplňovali náš charitativní obchod a zítra můžeme expedovat k vám.

Vánoce se blíží a my máme dárky ! Nejsme však klasickým eshopem. Nákupem v našem obchodě přispíváte nadačnímu fondu a od nás pak peníze putují k adresátům v Ugandě.

Podpořte nás