Spouštíme charitativní obchod

13.11.2022

Vánoce se blíží a my máme dárky ! Nejsme však klasickým eshopem. Nákupem v našem obchodě přispíváte nadačnímu fondu a od nás pak peníze putují k adresátům v Ugandě.

Dlouhodobě se snažíme ekonomicky pomoci některým z rodin našich pacientů. Paní Prossy a paní Dorothy jsou šikovné krejčové, které však mají málo pracovních příležitostí. Dorothy má hned tři děti v naší péči; Prossy jedno. Obě proto pro náš nadační fond začaly šít plátěné nákupní tašky z afrických látek. Je to pro ně jedna z možností jak si vydělat na časté transporty na kliniku ze vzdálených vesnic, kde žijí. Koupí tašky v našem charitativním obchodě uděláte hned trojí radost - sobě, ženám a taky nám. 

Paní Lovisa je již babička. Babička, která sama pečuje o 5 vnoučat. Otec děti opustil. Matka odešla za prací do hlavního města, ale je velmi dlouho nezvěstná. Jedno z dětí je pacientem nadačního fondu SSUUBO. Kromě práce na poli a okolo domácnosti Lovisa po večerech plete mimořádně krásné ošatky. Sil už nemá mnoho, takže jejích výrobků máme v nabídce omezené malé množství. Díky jejich prodeji si však může dovolit časté transporty vnoučat k vyšetřením na kliniku. Děkujeme!

https://www.ssuubo.cz/internetovy-obchod/